Dlaczego styl etno jest tak uniwersalny i modny?

Styl etno lubimy przede wszystkim ze względu na sam klimat, jaki on tworzy. Wszystko w takim miejscu jest swojskie, przyjazne, przytulne i zachęca do skorzystania, chwili spokoju. Pomieszczenia w stylu etno są przede wszystkim bardzo proste, tak jak formy, z których korzystają. W stylu tym chodzi o mieszanie różnorodnych elementów, należących czasem do stojących wobec siebie w opozycji światów. Tutaj też doskonale sprawdzą się kolekcjonowane przez nas pamiątki z różnych stron świata.

O co chodzi w stylu etno?

Najważniejsze w stylu etno jest zestawienie bardzo kolorowych elementów na neutralnym tle, dzięki któremu są one doskonale wyeksponowane. Jest to konieczne, ponieważ wiele z nich posiada bardzo ciekawe kształty, które wyeksponowane na innym tle po prostu by zniknęły. Drugą bardzo ważną zasadą jest prostota form ze względu na dominantę wzoru – to on jest tutaj najważniejszym elementem.

Jakie ciekawe propozycje możemy znaleźć w stylu etno?

W tym stylu znajdziemy wiele ciekawych propozycji, począwszy od kolorowych stołów czy samych kolorowych i mocno wzorzystych obrusów, które te stoły będą zasłaniać. W ten sam sposób możemy znaleźć również ciekawe propozycje szaf, regałów, a nawet łóżek. Nie wszystkie meble muszą mieć ogromne rozmiary, żeby zainteresowały odwiedzających nas gości. Postawienie na wiele małych elementów da pewność, że kompozycja naszego mieszkania będzie różnorodna i zdecydowanie niepowtarzalna oraz że z pewnością znajdzie uznanie w oczach naszych gości.

2 Replies to “Dlaczego styl etno jest tak uniwersalny i modny?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *